Silivrispor sahaya inmeye hazırlanıyor

Silivrispor yarım kalan ligin 18 Temmuzda devam kararının ardından 8 veya 14 Haziran da sahaya inmeyi planlıyor.

Silivrispor sahaya inmeye hazırlanıyor
01 Haziran 2020 - 11:15

Silivrispor yarım kalan ligin 18 Temmuzda devam kararının ardından 8 veya 14 Haziran da sahaya inmeyi planlıyor.
 
Dünyayı olumsuz yönde etkileyerek hayatın akışını değiştiren corunavirüs etkisinin azalması ile birlikte normalleşme sürecine giren ülkede liglerin de akıbeti şekillenmeye başladı. TFF tarafından belirlenen Temmuz 18 tarihi ile birlikte tüm kulüplerde hareketlilik başladı. TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Silivrispor yapılacak olan yönetim kurulu toplantısının ardından 8 veya 14 Haziran tarihinde idmanlarına başlayacağı bildirildi. Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan konu hakkında yaptığı açıklamasında; “Zor günler geçiriyoruz sadece biz değil tüm kulüpler sıkıntı bir süreçten geçiyor. İnanıyorum ki bu zorlu süreçten Tük Futbolu güçlü çıkacaktır.
 
8 VEYA 14 HAZİRANDA SAHAYA İNİYORUZ
Silivrispor olarak bu hafta yapacağımız yönetim kurulu toplantımızın ardından sahaya iniş tarihimiz kesinleşecek. Teknik heyetimizin verdiği raporlar neticesinde 8 veya 14 Haziranda ilk idmanımızı yapmak için sahada olmayı planlıyoruz.
 
TÜM OYUNCULAR TESTE GİRECEK
İdmanların başlamasından önce tesisleri kullanan herkes coronavirüs testinden geçirilecek. Teknik heyet, oyuncular, tesis çalışanları, kulüp çalışanları ve tesislere giren çıkan herkes bu testi yaptırmak zorunda olacak. Testlerin sonuçlarına göre programlar hazırlanacak ve maç saatine kadar kampa çekileceğiz” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.